Çifti të lumtur pranë njëri-tjetrit Këngëtari i njohur, Alban Mehmeti është i martuar me bukuroshen, Fjolla Svirca dhe tani janë prindër të dy djemve, Lurnit dhe Troit.

E edhe Fjolla falë burrit të saj arrin të gëzoj famë dhe të jetë pjesë e mediave rozë.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon fotografi të ndryshme, por, vëmendje më së shumti marrin fotografitë e publikuara me Albanin.

Së fundmi, Fjolla në Instastory ka publikuar një selfie mjaft të bukur bashkë me Albanin, teksa shihen brenda veturës.

Ndryshe, Albani aktualisht po shijon suksesin e projektit muzikor “Më mungon” të  publikuar më 10 shkurt. Kënga deri tani ka arritur mbi 133 mijë klikime në Youtube./21Media

MUND TË JU PËLQEJNË