Lidhja me këngëtarin e njohur Kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë.

Fjolla është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.
Sot, ajo ka publikuar një foto nga pushimet, ku e gjthë vëmendja shkoi tek veshja e saj e sidomos tek fustani i saj transparent./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË