Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur Alban Mehmetit, e cila ka fituar simpatinë e publikut me elegancën dhe sharmin e saj, shkruan Kosovarja.

Në çdo imazh të saj çdo herë merr vëmendje, duke u paraqitur secilën herë e më bukur.

Mirëpo, sot për Fjollën nuk është si ditët tjera, pasi që atë e ka kapluar malli dhe mërzia për nënën e saj të cilën e ka humbur pak kohë më parë.

Ajo nuk ka hezituar që këtë dhimbje ta ndajë duke e përcjell me imazhe të shumta me nënë e saj.

Ndjenjë me të vërtetë e dhimbshme, por një grua e fortë si Fjolla di si ta përballojë. /Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË