Ditë më parë ajo publikoj projektin e ri ‘Slay’ i cili u komentuar shumë për shkak të skenave sensuale të përfshira në videoklip.

Këngëtarja nga Gjakova, rëndësi të madhe i kushton edhe dukjes dhe paraqitjes në rrjetet sociale.

Pozat e saj të postuar në llogarinë e saj zyrtare në Instagram janë secila më provokuese se tjetra duke arritur të tërheqë vëmendje me pamjen e saj joshëse.

Më ndryshe nuk ishte as imazhin i ri i hedhur nga vet ajo, Flaka këtë herë kishte vënë në fokus fytyrën teksa plotë grim ajo dukej plot shkëlqim./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË