Konsiderohet të jetë një prej femrave më joshëse dhe më seksi të skenës tonë muzikore.

Fjala është për këngëtaren shqiptare, Flaka Krelani e cila është mjaft aktive dhe ndan postime të ndryshme me ndjekësit e saj, shkruan portali.

Flaka në foton e re të publikuar në Instagram ka provokuar tej mase me një fustan të hapur.

Fustani i cili i mbulonte vetëm disa pjesë të trupit për pak sa nuk i nxori në pah pjesën intime. Në këtë imazh shihet se Flaka nuk ka veshur fare sytjena.

“Thell”, mbetet kënga e fundit e realizuar nga ajo të cilën vetëm audio.

MUND TË JU PËLQEJNË