Flaka Krelani është emër shumë i lakuar në mediet rozë.

Flaka Krelani është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja, shkruan lajmi

Këngëtarja së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën shfaqet tejet atraktive.

Flaka kishte veshur një palë xhinse dhe një bluzë, e cila i zbulonte asaj belin e sheshtë.

Ajo kishte shkuar për ta shikuar nga afër ndeshjen Ballkani-Flamurtari.

MUND TË JU PËLQEJNË