Magjitë e zeza dhe sehiret janë mjaftë të përfolura në vendin tonë, besëtytni këto që vazhdojnë të komentohen, por shumë nga njerëzit madje edhe i besojnë ato.

E pre e një videoje që u shpërnda dhe u komentua me të madhe në rrjetet sociale, ishte edhe një video, pjesë kjo e shkëputur nga një dasmë shqiptare, në të cilën shihej një grua me shami, teksa vendosi dorën sipas kokës së një nuseje, deri sa kjo e fundit ishte duke kërcyer në valle.

Ky gjest i kësaj gruaja çoi në dyshime se ajo po i bënte sehire nuses. Por, përmes një videoje të dyja protagonistet kanë treguar se çfarë ndodhi në të vërtetë, përcjellë Indeksonline.

Flet Gruja qe u akuzu per sehire

Publiée par Inspirimi sur Dimanche 14 juillet 2019

Gruaja me shami mohoi të ketë bërë sehire, teksa tha se përmes kësaj videoje e fjalëve që janë folur, familjarët kanë humbur besimin në të.

Ndërsa nusja, e cila është mbesa e saj, tha se nuk ka dyshim se halla e saj t’i ketë bërë sehire.

 

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË