Forbes ka publikuar listën e më të paguarve, ku Taylor Swift prinë në list me 185 milionë dollarë, të fituara nga qershori i vitit 2018 deri në qershor të vitit 2019.

Swift mundi Kylie Jenner, dhe, sipas listës së re të Forbes, të listës më të lartë në botë, ajo është numër një në industrinë e saj gjithashtu.Të ardhurat e saj prej 185 milionë dollarësh tejkaluan Beyoncen me 81 milionë dollarë, e cila radhitet në vendin e dytë, e ndjekur nga Rihanna, e cila fitoi 62 milion dollarë, sipas Forbes.

Katy Perry, e cila fitoi 57.5 milionë dollarë, dhe Pink e cila fitoi 57 milionë dollarë, radhitet e pesta./GazetaBlic

MUND TË JU PËLQEJNË