Janë familjarët e Shyhrete Behlulit ata qe janë bërë të përditshëm në mediat rozë, kjo për shkak se publiku e do dhe e çmon shumë këngëtaren e njohur.

Madje, kohët e fundit vëmendje ka marrë edhe nipi i saj i vogël dy vjeçar Matini, shkruan “Kosovarja”.

Secili fëmijë i saj është i orientuar në profesionet e tyre të ndryshme me përjashtim të Engjëllushes, e cila vendosi të shkojë hapave të nënës, e cila po korrë mjaft sukses.

Përderisa për të gjithë anëtarët e familjes është përfolur shumë është djali i vogël i Shyhretes, Lumi ai i cili nuk preferon tu ekspozohet mediave.

Ka pasur raste kur e kemi parë shpesh duke e shoqëruar motrën e saj Engjin për në mbrëmje a ahengje, por kjo lidhshmëri qenka që nga fëmijëria e tyre.

Shikoni se sa të ëmbël dhe të lezetshëm duken në vegjëli Engji me vëllain e saj të dashur Lumin. /Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË