Është publikuar një foto shumë e vjetër e Robert Berishës.

Robert Berisha është një prej këngëtarëve i cili talentin e tij e ka shkrirë jo vetëm si muzikant por edhe si këngëtar.

Që nga publikimi i këngës së parë ai u mirëprit nga publiku dhe me të njëjtin ritëm po vazhdon pothuajse edhe sot.

Roberti është aktiv në Instagram aty ku edhe ndan me ndjekësit imazhe nga më të ndryshmet, ndër to edhe foto të vjetra të cilat publiku nuk i kanë parë asnjëherë.

Së fundmi ai e ka publikuar në Instastory një të tillë e cila është realizuar në vitin 1999./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË