Paul Pogba ka publikuar një fotografi të rrallë me familjen e tij, në ditëlindjen e gruas së tij, Zulay.

Futbollisti francez nuk publikon shpesh fotografi familjare, ndërsa kësaj radhe i ka publikuar disa josh, në të cilat krahas gruas së tij, ndodhet e djali i vogël i çiftit.

Në fotografinë e përbashkët, 26-vjeçari dhe modelja boliviane kanë zgjedhur veshje të ngjashme, ndërsa njësoj e kanë veshur edhe fëmijën e tyre.

MUND TË JU PËLQEJNË