Kush është fotografi më i njohur i viteve të fundit? Një emër: Norik Uka.

Norik Uka është fotograf kreativ, me shije dhe me koncepte interesante.

Fotografitë e tij janë shprehëse dhe domethënëse, shkruan “Kosovarja”.

Norik Uka, fotograf i shumë figurave të njohura, artisti i fotografisë që ka bërë diferencen, sot feston ditëlindjen.

Urime e përgëzime për të, janë adresuar nga shumë bashkëpunëtor e artistë, të cilët portretizohen më së miri nga Noriku.

Ndër tjerësh, Uka është uruar me fishekzjarre edhe nga këngëtarja Morena Taraku, e cila ka bashëpunuar shpesh me Norikun.

Gëzuar!/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË