Marika Daniles paraqiti në rrjete sociale një fotografi të tre djemve të saj. Ajo i kërkoi fëmijëve të saj të paraqiteshin bashkë dhe të mbanin një peshq në duar afër fytyrës, shkruan e përditshmja britanike ‘Metro’.

Mirëpo, ajo cka bie në sy në këtë fotografi është se djali i saj i vogël e vuri peshkun në gojë.

Marika e postoi këtë fotografi në internet, ku shpejt u bë virale.

“Çdo familje ka një fëmijë të tillë”, ishin komentet e shumicës. Një person tjëtër komentoi: ‘I vogël me peshq në gojë më bëri të qesh; Çfarë karakteri! ‘./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË