Françeska Jaçe merr vëmendjen edhe kur nuk pozon e zhveshur.

Modelja e njohur Françeska Jaçe merr vëmendjen në rrjete sociale me publikimin e fotove ku shfaqet provokative.

Mirëpo emri i saj lakohet edhe kur nuk zhvishet, madje kur pozon e veshur me shumë stil.

Pavarësisht kësaj në sy bien vithet e formësuara. Françeska aktualisht ndodhet në Turqi dhe bazuar në postimet që bën tregon se po kalon mjaft mirë atje.

 

MUND TË JU PËLQEJNË