Françeska Jaçe ka vazhduar me postimin e fotove seksi në rrjetet sociale

Ajo si duket ka bërë një set të ri të fotografive në veshje të brendshme, ish e famshmja nga Reality Show, Big Brother në Shqipëri, ka vendosur që mos të këtë kujdes dhe të bëj foto tepër provokative që mund të jenë jo edhe aq të përshtatshme për një agjërues.

Fotoja e fundit e Françeskas është nga dhoma e fjetjes e ku Françeska provokon duke treguar gjoksin dhe të pasmet e saj seksi.

“Engjëlli i juaj mbrojtës”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë. /GazetaExpress/

MUND TË JU PËLQEJNË