Flaka Krelani është shfaqur tejet elegante në fotografinë e fundit.

Flaka Krelani ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën vjen tejet atraktive, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja u shfaq e veshur me fustan të zi, i cili ishte goxha i hapur tek gjoksi dhe këmbët.

Meqë ishte i hapur shumë në pjesën e poshtme, fustani ia vinte në pah këmbët seksi të këngëtares, por gati i zbulonte më shumë seç duhej.

Për ndryshe, Flaka komplimetohet vazhdimisht për linjat trupore, për të cilat kujdeset shumë edhe në palestër.

MUND TË JU PËLQEJNË