Morena Taraku ka bërë një prej paraqitjeve të saj atraktive.

Morena Taraku ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në InstaStory, në të cilën erdhi shumë joshëse.

Këngëtarja kishte veshur një fustan të shkurtër dhe të ngushtë, në të cilin theksonte linjat perfekte trupore.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Morena Taraku është “Swag”, ndërsa ka finalizuar këngën e re, të cilën pritet ta publikojë shumë shpejt.

MUND TË JU PËLQEJNË