Lora Braha është një këngëtare e njohur e cila megjithëse larg skenës për sa kohë nuk u harrua nga publiku.

Ajo njihet për këngët solo dhe bashkëpunimet me Mihrijen, që u pëlqyen shumë, shkruan “Kosovarja”.

Pasi u bë nënë këngëtarja u përkushtua krejtësisht tek familja ku dha kontributin më të madh.

E aktivitete në rrjetet sociale nuk munguan. Lora dallohet për elegancën dhe sharmin që reflekton në secilën paraqitje.

Së fundi është shfaqur tejet bukur në një fustan të kaltër. E ky model i fustanit të saj ia zbulon një pjesë të barkut gjë që bie në sy. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË