Këngëtarja Ganimete Abazi, që nga publiku njihet si Ganja, pas një pauze të konsiderueshme, është rikthyer sërish në muzikë, shkruan “Kosovarja”.

Ganja, po bënë këngë e videoklipe dhe gjithashtu është e angazhuar në tregun e dasmave.

Pra, këngëtarja është me dy këmbët në botën e muzikës.

Këngëtarja e hitit “Mirëupafshim”, ndërë vite ka ndryshuar edhe stilin, duke u bërë më bashkohore.

Në disa foto të fundit, ajo shfaqet me fustan elegant e me atlete dhe duket mjaftë intereresant, shkruan “Kosovarja”.

MUND TË JU PËLQEJNË