Reperi i njohur dhe shumë i suksesshëm shqiptar, Gashi së fundi ka vizituar Zvicrën.

Reperi i cili jeton dhe vepron në Amerikë a treguar se shteti zviceran është një nga vendet e tij të preferuara, shkruan Indeksonline.

“Më ka munguar Zvicra aq shumë, betohem që një ditë do të kem një shtëpi këtu” ka shkruar Gashi.

Reperi së fundi ka lansuar projektin e ri ‘Roses’ për tregun amerikan, ndërsa vlen tqë theksohet se Gashi ka bashkëpunuar e me reperin e njohur, Ledri Vula në këngën ‘That’s mine’ e cila u mirëprit nga adhuruesit e dyshes.

MUND TË JU PËLQEJNË