Dy motrat, Flaka Krelani dhe Qeqa Krelani do të jenë të ftuarat e radhës në emisionin “Xing me Ermalin”.

Qeqa Krelani e njohur si gazetare e sportit ka bërë deklaratën që ka habitur të gjithë.

Krelani u shpreh se nuk i pëlqejnë meshkujt e bukur dhe se bukuria është për femra dhe jo për meshkujt.

“Nuk më pëlqejnë meshkujt e bukur. Bukuria është për femra. Mashkullit duhet t’i vijë era djersë”, tha Qeqa.

Qeqa dhe Flaka gjithashtu realizun dhe disa lojëra gjatë emisionit, ku nuk mungoi thyerja e vezës në kokë të Flakës.

Ndërsa për fund e mbylli ashtu siç di vetëm Flaka, me zërin e saj të mrekullueshëm.

Qeqa Krelani

Publiée par Albania Viral sur Samedi 25 mai 2019

MUND TË JU PËLQEJNË