Gazetarja i ka befasuar të gjithë.

Gazetarja Rebecca Andrews u desh të shtirej si shtatzënë, thjesht për të kursyer 60$ që duhet të paguante shtesë.

Barkun fallco e sajoi me rroba, lap top dhe karikuesin e tij, sepse çanta nuk nxinte më, transmeton lapsi.

“Të shtiresha si shtatzënë ishte rruga më e besueshme, mendoj. Por le të bëhemi seriozë. Mendoj se kjo është ideja më përtace që kam patur! Nga trupi i një gruaje lind një njeri dhe të shfrytëzojmë këtë aftësi unike që kemi për të kursyer 60$ s’është dhe shumë krijuese.”

Gazetarja

Publiée par Kosovarja Video sur Mercredi 30 octobre 2019

MUND TË JU PËLQEJNË