Moderatorja e njohur Genta Cana ka vetëm pak ditë që i ka dhënë fund beqarisë, shkruan Kosovarja.

Dasma e saj u përfol dhe u komentuar mjaft shumë, që nga dukja e moderatores e gjerë në momentet tjera të asaj nate.

Si zakonisht edhe në mbrëmjen e saj të veçantë Genta shkëlqeu me dukjen e saj përrallore.

Si shpërblim pas ca ditëve pak më të lodhura se zakonisht Genta Cana dhe burri saj Nol Fetoshin nuk kanë pritur verën për muajin e mjaltit.

Madje, ata për tu argëtuar siç i ka hije një çifti pas martese kanë zgjedhur bregdetin turk.

Përndryshe, moderatorja bionde është në pritje të fëmijës së saj të parë ./ Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË