Ka pak muaj që Genta Cana është bërë nënë për herë të parë.

Genta Cana dhe bashkëshorti i saj Nol Fetoshi tashmë janë bërë prindër të një vajze të cilën çifti i pagëzuar me emrin Ella.

Fotografitë që ajo publikon janë të pakta në rrjete sociale, duke qenë se tashmë i është dedikuar plotësisht familjes së saj.

Në llogarinë e saj në Instagram, moderatorja e ekranit shqiptar ka publikuar një fotografi të vajzës së saj, Ellas.

Genta Cana dhe Nol Fetoshi u martuan në prill të vitit 2019, ndërsa moderatorja po atë periudhë ishte dhe shtatzënë.

MUND TË JU PËLQEJNË