Genta po vazhdon të tërheqë vëmendje me veprimet e saj që nga momenti kur ka bërë publike lidhje me turkun miliarder.

Këngëtarja e njohur po qëndron afër ndjekësve të saj me postime të ndryshme, duke treguar se çfarë jetë luksozë po ia ofron i dashuri i saj, shkruan “Kosovarja”.

Në vende të ndryshme dyshja po ndjanë momente të ndryshme, shpesh edhe duke ia shprehur dashurinë njëri tjetrit.

Imazhi i fundit e tregon që ata po relaksojnë vetën duke bërë manikyr të këmbëve dhe duarve.

Më së miri këtë e dëshmon fotografia në vijim. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË