Të grimuarit rëndë, është bërë trend i përgjithshëm. Shohim përditë femra të shminkuara “me pëllëmbë”.

Ky trend është paraprirë kryesisht nga këngëtaret tona, të cilat në çdo dalje publike shfaqen me grim profesional.

Në këtë mes deri më tani ka bërë pjesë edhe Genta Ismajli, por jo më, pasi ajo në fotot e fundit shfaqet thuajse plotësisht natyrale dhe shkëlqen, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja e hitit “Dridhem” është në të 30-tat dhe duket në top formë fizike. Nuk flitet për ndonjë lidhje në jetën e saj sentimentale.

MUND TË JU PËLQEJNË