Reperi Getinjo ka përdorur aplikaconin me të ri ‘FaceApp’.

Ai ka ndryshuar tejet shumë pamjen e tij dhe me të vertetë po duket një ‘plak’, shkruan Indeksonline.

Getinjo i ka lënë një mbishkrim interesant.

‘ HAHAHHAHAHAHAHH asi plaki qe thot eeee sa kom pas femna un ju kime n’kry skeni‘, ka shkruar ai.

Ndryshe, Geti ka marrë komente të shumta në këtë postim dhe pothuajse të gjitha kanë qenë për të qeshur.

Projekti i fundit muzikor është ‘Daddy’, i lansuar para tri javë vetëm në versionin audio pa videoklip.

MUND TË JU PËLQEJNË