Gëzimja si nusja e hasretit në shtëpinë e saj, po vazhdon të jetë qendër e vëmendjes nga të gjithë familjarët.

Pasi që këto ditë nusja dhe djali i Remzies po shijojnë ditët në pushime, vjehrria mungesën e Gëzimës po e shprehin edhe publikisht, shkruan “Kosovarja”.

Mirëpo, në fotot e lëshuara nga Gëzimja befason kunata e saj me komentin që ia ka bërë.

Kush jane more kta bukurosha?, ka shkruar Riola në foton e Gëzimes.

Sigurisht, nga largësia dhe malli i duket sikur ata të dy kanë ndryshuar edhe në pamje. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË