Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe Hamza janë martuar para një muaji dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në publik e media rozë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Të dy bashkë po kalojnë pushime të bukur, ku sot Hamza ka publikuar një foto të cilën duket se ia ka bërë Gëzimja.

Në këtë foto, Hamza po duket paksa i hutuar./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË