Është bërë nga ato figurat publike që publiku nuk rri dot pa e parë.

Gëzime Krasniqi, është bërë jashtëzakonisht e ndjekur nga të gjithë, dhe po vazhdon të shquhet si nusja më e bukur e estradës, shkruan Kosovarja.

Tanimë, po bën pjesë në listën më të ngushtë të atyre nuseve që i do publiku dhe i çmon për çdo gjë.

E tillë është bërë edhe Gëzimja, reja e këngëtares më të njohur dhe më të popullarizuar, Remzie Osmanit.

Ajo gjithnjë përmendet për bukurinë e rrallë që ka, duke mos ia anashkaluar asnjëherë flokët që janë faktori kryesor që e bëjnë tërheqëse dhe të magjishme.

Këtë po e dëshmojnë fotografitë e shumta që ajo po sjell, teksa edhe ky fotosesion i radhës po që na mahniti. E, me të vërtetë kaçurrele më të bukur moti syri nuk na ka parë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË