Brenda një periudhe të shkurtër Gëzimja arriti të rrëmbej vëmendjen e plotë te publiku.

Reja e këngëtares së njohur Remzie Osmanit, nuk kalon asnëjherë pa u bërë lajm për veshjet dhe kujdesin që ka për pamjen fizike, shkruan “Kosovarja”.

Si në thjeshtësi po ashtu edhe për ndonjë rast të veçantë Gëzimja shëndrit në pamje.

Por këtë herë dallohet edhe më shumë me fustanin unik që ka zgjedhur, ku në fokus janë linjat e saj perfekte.

Këtë video që ka postuar Gëzimja nuk mund të kalosh lehtë pa e shikuar shumë herë. /Kosovarja/

Gezime Krasniqi

Publiée par Kosovarja Video sur Mardi 30 juillet 2019

MUND TË JU PËLQEJNË