Të gjithë tashmë e njohin rejen e Remzie Osmanit.

Gëzime Krasniqi u bë e njohur që nga fejesa me djalin e këngtares dhe tani është shumë e përfolur, shkruan “Kosovarja”.

Me 7 dhe 8 prill do të bëhet dasma e saj dhe Hamzës, ku tashmë duket se ajo ka filluar në shtëpinë e tyre.

Ndonëse është e zënë me përgatitjet Gëzimja nuk ka hezituar të ndaj me ndjekësit e saj një fotografi tjetër të realizuar me veshje të nusëris, që do t’i veshë në dasmën e saj.

Në fotografinë e postuar në rrjetin social Instagram, ajo duket një nuse shumë e ëmbël dhe e bukur./Kosovarja/


MUND TË JU PËLQEJNË