Reja e këngëtares së mirënjohur, Remzies, na doli më e zonja se që e kishim menduar dhe që e kishim pritur.

Ajo së bashku me bashkëshortin e saj, Hamzën gjenden në pushime, dhe janë duke e shijuar maksimalisht këtë muaj mjalti i cili tash e sa ditë ka filluar për dyshen, shkruan Kosovarja.

Çifti edhe nga atje po na mbajnë të informuar rreth shëtitjeve të tyre, qejfeve e lukseve të pafundme që po bëjnë të dy të vetëm në një pushim përrallor e të paharruar.

Imazhet që po sjell ajo secila po ndryshojnë nga tjetra dhe po sjellin domethënie pasi është vet Gëzimja ajo e cila është duke i shkrirë të gjitha pamjet me bukurinë dhe sharmin e saj.

E jo vetëm që po i shkrin po edhe po e ndriçon destinacionin që momentalisht gjendet aty e që është New Yorkum. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË