Gëzimja është reja e këngëtares së njohur Remzie Osamnit.

Që nga martesa me Hamzën, ajo ka fituar famë dhe po vazhdon të komentohet jashtëzakonisht shumë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka një stilë unik, dhe shquhet për linjat trupore perfkte.

Përveç kësaj Gëzimja ka një raport superior me familjen e Hamzës, ku shpesh herë ndan momente lumturie për ndjekësit e saj.

Një njërën nga fotot ajo ka ndarë edhe një hapësirë nga shtëpia në Mushtisht.

Një pamje e bukur dhe ambient i ngrohtë familjar. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË