Gigi Hadid duket se ka filluar një romancë të re.

Gigi Hadid është fotografuar duke vozitur me Tyler Cameron në Nju Jork, shkruan People, transmeton lajmi.net.

Supermodelja dhe Cameron u panë bashkë për herë të parë në fillim të gushtit. Gigi Hadid dhe Tyler Cameron po përflitet se kanë nisur një romancë.

Supermodelja, 24 vjeçe, dhe drejtuesi i Bachelorette, 26 vjeç, u fotografuan bashkë duke shëtitur në qytetin e Nju Jorkut të enjten në mbrëmje, pak javë pasi dyshja filluan publikisht të kalonin kohën së bashku.

Në fotot e reja të siguruara nga “People”, Hadid shihet teksa drejton timonin, ndërsa Cameron ishte fjetur në ulësen.

MUND TË JU PËLQEJNË