Gigi Hadid është një nga modelet më të famshme dhe më të kërkuara momentalisht.

23 vjeçarja, me bukurinë, dhe linjat e saj, bën që të jetë përherë pjesë e mediave rozë, dhe e komenteve në rrjete sociale.

Së fundmi. ajo ka pozuar për albumin kalendarik Pirelli 2019, fotosesion ky fantastike dhe tejet i veçantë, që shpërfaq magjinë përrallore të modeles amerikane.

MUND TË JU PËLQEJNË