Që nga tani shumica e fytyrave të estradës kanë filluar përgatitjet për festat e fundvitit, duke u shfaqur të mrekullueshme.

Edhe këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun po vazhdon të shfaq momente të ndryshme nga përgatitjet e saj, shkruan “Kosovarja”.

Gili është e pëlqyera e shumë personave, duke bërë bujë gjithmonë bujë me këngët e veçanta.

Në imazhin e fundit që ka postuar në llogarinë e saj, Gili ka veshur nëj fustan të bukur me një ngjyrë të veçantë duke vë në pah linjat e saj perfekte.

Ndër të tjera, është edhe rregullimi i flokëve në mënyrë të veçantë që e bëjnë të duket bukur.

Por nuk dihet a i ka zgjatur flokët, apo vet rregullimi në këtë mënyrë e bën që duket ndryshe këngëtarja. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË