Një burrë nga Gjakova e bën gruan për spital duke praktikuar forca fizike ndaj saj. Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Gjakovë, për shkak të një mosmarrëveshje verbale rreth rrjetit social Facebook.

Si pasojë e rastit, gruaja ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Policia bën të ditur se pas intervistimit, i dyshuari është dërguar në mbajtje me vendim të prokurorit. 

 

MUND TË JU PËLQEJNË