Dafina Zeqiri vazhdimisht po befason fansat me paraqitjen.

Dafina Zeqiri gjatë ditës së djeshme prezantoi ndryshimin drastik në pamje, ajo papritmas u shfaq si bjonde, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja shijoi ditën me diell duke u relaksuar në një pishinë në Sarandë, ndërsa në mbrëmje haniti të gjithë me paraqitjen.Ajo ishte veshur në të bardha duke vënë në pah këmbët e mbuluara nga tatuazhet, kurse flokët i kishte paruke të zeza dhe të gjata.

Për ndryshe, “La Reina” titullohet projekti i fundit nga Dafina Zeqiri, këngë e cila u shoqërua edhe me videoklip.

MUND TË JU PËLQEJNË