Egzona Muqiqi është shembull për të tjerët se si duhet të kalojë kohën në orarin e punës.

Ajo është e zonja në shumë aspekte, njihet për stilin dhe elegancën që ka, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse nënë e tre fëmijëve, ajo është mjaft e angazhuar në profesionin që e udhëheqë.

Në një video që ka postuar, ajo derisa është duke punuar shihet që po relaksohet nën shoqërimin e defit.

Egzona Muqiqi

Publiée par Kosovarja Video sur Mercredi 24 juillet 2019

Ndryshe, është fytyrë e cila i ka hije çdo gjë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË