Gjiko sot ka filluar ditën shumë mirë.

Gjiko publikoi një video të këndshme mëngjesin e sotëm.

Gjiko ditën e sotme e nisi me një video, ku shfaqet me djalin, Zërin, në krahë.

Vogëlushi ishte zgjuar herët, ndërsa reperi e mori në duar dhe po relaksohej bashkë me të në orët e para të kësaj dite.

“Mirëmëngjesi”, ka shkruar Gjiko mbi videon ku shfaqet duke e përqafuar Zërin.

Për ndryshe, reperi është shumë aktiv me mbrëmje muzikore gjatë kësaj periudhe. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË