Reperi i njohur Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi janë ndër qiftet më të perfolura të estradës.

Mbahet mend akoma dasma e tyre madhështore që kishin organizuar duke iu kushtuar rëndësi edhe detajeve, shkruan “Kosovarja”.

Ata tashmë janë prindër të një djali të cilin e kanë quajtur Zëri.

Gjikon e shohim duke kaluar kohë me djalin e duke u kujdesur vazhdimisht për të.

Sot ai ka qenë i angazhuar duke ia montuar lodrat e tij derisa ka lënë një mbishkrim interesant në Instagram.

“Zërit si intereson sa koncerte i ka babi 😩❤️”ka shkruar ai.  E teksa duket se reperi është në hall, Elita si me shaka i thotë: “Nana e shtin 😝”./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË