Për Gjikon, mëngjesi i sotëm nisi në mënyrën më të mirë të mundshme dhe në përqafimin më të mirë.

Reperi e nisi ditën me Zërin në shtrat, i cili ishte zgjuar plot energji teksa rrotullohej në shtrat pranë babait.

Gjiko po kënaqej pranë vogëlushit, i cili po shikonte filma vizatimor në televizor.

Për ndryshe, gjatë ditës së djeshme, Gjiko ka bërë të ditur se ka finalizuar 12 këngë të reja brenda pak orësh.

MUND TË JU PËLQEJNË