Sot të gjithë besimtarët myslimanë kanë uruar për festën e Bajramit.

Me këtë rast edhe fytyrat publike, duke shprehur secilin urimin për këtë, e duke sjellë fotografi familjare, shkruan Kosovarja.

Ashtu siç edhe pritej, edhe reperi i njohur Gjiko ka ndarë një urim për këtë ditë feste së bashku me një fotografi familjare.

Me pak fjalë ai uroi: “ Urime Kurban Bajrami”.

Ne gjithashtu iu prezantojmë edhe fotografinë të cilin ai e sjelli me djalin dhe Elitën./ Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË