Gjira ka ndarë me ndjekësit portretin më të ëmbël familjar.

Gjira ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën shfaqet pranë më të dashurve të saj.

Ajo po shijonte këtë ditë pranë bashkëshortit dhe vogëlushit të sapolindur Maël, ndërsa mbishkrimi që ia la fotos ishte “Familja”.

Kujtojmë se Gjira dhe partneri i saj ka pak ditë që u bënë prindër për herë të parë. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË