Alban Skënderaj sonte do ta mbajë koncertin “Hapësirë e një ëndrre”.

Alban Skënderaj dhe ekipi i tij kanë përfunduar përgatitjet për koncertin që do të mbahet sonte në Prishtinë.

Këngëtari e nisi ditën me pamje nga salla “1 Tetori”, ku do të mbahet ky koncert, ku shihet se gjithçka është gati.

“Miremengjes nga Salla 1 Tetori – Prishtine. Gjithcka gati per sonte

Hyrja ne salle fillon ne ora 20:00 – Koncerti fillon ne ora 21:00”, ka shkruar Albani.

Për ndryshe, “Duamë” titullohet projekti i fundit muzikor nga Alban Skënderaj në bashkëpunim me gruan e tij, Miriam Cani. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË