Reperi Gjiko sot ka bërë një veprim që nuk pritej.

Ai ka fshirë të gjitha imazhet në rrjetin social Instagram, shkruan arbresh.info.

Nga kjo foto shihet që vetëm 4 foto janë në këtë rrjet që reperi e ka shfrytëzuar tejmase për promovimin e punës së tij.

Se çka po ndodh me të ende nuk dihet.

Përndryshe, së shpejti do vij dueti mes tij dhe Butrint Imerit.

MUND TË JU PËLQEJNË