Këngëtarja Beatrix Ramosaj në llogarinë e saj në Instagram është tejet aktive në publikimin e fotografive dhe ato provokative dominojnë më shumë, shkruan lajmi.net

Në një postim të fundit ua ka marrë mendjen ndjekësve me një imazh ku është kujdesur që gjoksin ta ketë me fokus të veçantë.

E veshur me një këmishë të bardhë, e cila shihet se është në ‘hall’, këngëtarja duket njëherësh edhe elegante.

‘Pa ndjenjë’ titullohet kënga e saj e fundit e publikuar para një viti, projekt muzikor ky i cili ka 1 milion klikime në Youtube dhe klipi ku ajo shfaqet tejet transparente ishte dhe vazhdon akoma të jetë shumë i komentuar.

MUND TË JU PËLQEJNË