Pasi që është vet femër, këngëtarja e njohur ka goditur me deklaratën e fundit.

Gjyste Vulaj duke u llogaritur si e suksesshmë në profesionin e saj, ajo nuk i ndal projektet e shumta muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Me këngën e fundit që ka publikuar këngëtarja iu ka shërbyer gjinisë femërore me disa këshilla për dashurinë.

Këtë me siguri ajo e ka bërë pasi që është vet femër, duke pas parasysh se me çfarë përballen dhe si i përjetojnë ndjenjat qoftë negative apo pozitive.

E, gjithë këtë ajo ka bërë një përmbledhje perfekte përmes tekstit të këngës.

Lexojeni postimin e plot të Gjystes:

Kenga e re!
“UNË ME TY E LUMTUR JAM “🥰 Per te gjitha femrat e dashuruara.Lutem qe cdo femer te ndihet e dashuruar dhe e respektuar nga i dashuri i vet.

Per ato qe jan te lenduara , mos u merzitni , mos vuani,behet sic e ka shkru Zoti, fati i mir , dashuria e vertete,esht tek dikush tjeter qe patjeter do te ju mrrekulloj me dashuri e respekt ne te ardhmen. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË