Këngëtarja 42 vjeçare Gjyste Vulaj është shpesh e përfolur në mediat rozë për paraqitjet e saj të zjarrta ku shpesh shfaqë format trupore të admirueshme.

Ulqinasja ka një karrierë të gjatë në skenën muzikore duke sjellur projekte të shumta që janë vlerësuar dhe kanë qenë të suksesshme, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse është bërë nënë ajo vazhdon të befasoj publikun me me paraqitjet plotë stil.

Se është energjike, e zonja e ka dëshmuar gjithherë, si në karrierë ashtu edhe në familje me përkushtimin e saj maksimal.

Këngëtarja është aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht ndanë me fansat e saj aktivitetet e përditshme.

Së fundi vjen me një kolazh fotografishë të cilat i ka mbledhur dhe ndarë për admiruesit e saj.

Në secilin imazh ajo duket tejet joshëse duke vërë në pah linjat trupore./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË